Vytváříme konkurenční výhodu, zvyšujeme image vaši firmy a poskytujeme zázemí pro obchodní schůzky nebo kontakt s veřejností a úřady. Všechna naše sídla se nacházejí v atraktivních lokalitách s dobrou dopravní dostupností, perfektním servisem, moderně zařízeným zázemím a recepcí.
Sídlo firmy v některém z našich business center vám zřídíme do 60 minut. Současně využijte i řadu dalších služeb – administrativní servis, osobní asistentku, založení nebo prodej „hotových“ společností a odborné poradenství.

Máme adekvátní ceny

Jsme otevřeni všem klientům. Mezi ně patří zkušení a známí lidé, velké zavedené společnosti, ale i malé a střední firmy či živnostníci. Naše ceny jsou proto adekvátně přizpůsobeny nabízeným službám na míru vám a vašim možnostem.

Zajišťujeme profesionální servis

Ve všech business centrech poskytneme reprezentativní zasedací místnosti, které můžete okamžitě využívat pro svá obchodní jednání. Využijte i naše zkušené asistentky, které budete mít k ruce a postarají se o vše ostatní – uvítají klienty, nabídnou pohoštění, vytisknou potřebné dokumenty, nebo pro vás zajistí jiné nezbytné maličkosti.

Nabízíme doplňkové služby

Jakmile si u nás pronajmete služby Flexibilní kanceláře, přebereme za vás poštovní zásilky, které na adresu sídla firmy dorazí. Zásilky uschováme, případně přepošleme tam, kam potřebujete. Přidělíme vám a vaší firmě unikátní telefonní číslo, na kterém budou příchozí hovory přijímány a řešeny. Vyřizování telefonátů probíhá podle předem domluveného postupu.

Využíváme výhradně business centra

Šetřte svůj čas a své náklady, vnímejte všechny benefity. Nemovitosti, ve kterých působíme, jsou v našem vlastnictví nebo ve vlastnictví subjektů, se kterými spolupracujeme. Nejen díky tomu garantujeme stabilní prostředí a vysoký standard našich služeb.

CENOVÁ AKCE

Sídlo firmy s balíčkem služeb START na 1 rok ZCELA ZDARMA a bez skrytých poplatků!Víte proč si vybírají klienti právě nás?

Jsme zde pro Vás již 23 let. Moderně vybavená Business centra v Brně, Olomouci, Plzni a Zlíně. Nejlepší poměr ceny a výkonu. Za své peníze u nás dostanete vždy nejvíc.