Plzeň patří díky své strategické poloze mezi Prahou a Německem k lukrativním destinacím, které přitahují pozornost řady firem a organizací. Zároveň jde o čtvrté největší město v ČR, které nabízí dostatečnou kupní sílu i rozmanité podnikatelské příležitosti. Pokud patříte mezi firmy, podnikatele nebo živnostníky, kteří chtějí využít rozmanitých možností Plzně, nebo jen chcete zlepšit image své firmy, rozhodující pro vás bude umístění sídla na správné adrese. Rádi vám poskytneme sídlo společnosti v business centru Na Roudné v atraktivní lokalitě v centru města.

Business centrum Na Roudné, Plzeň

Adresa

Business centrum Na Roudné
Na Roudné 443/18, 301 00 Plzeň

Kontakt

Tel.: +420 373 312 032
E-mail: plzen@officehouse-partner.cz

Provozní doba

Po – Pá: 8:00 - 15:00 hod.
So - Ne: zavřeno

od 399 Kč / měsíc bez DPH, a nebo
NYNÍ i zcela ZDARMA – viz. Cenová akce

Více informací

Business centrum Na Roudné se nachází na prestižní adrese v historické části centra města, která je ideálním místem pro reprezentativní sídlo firmy. Administrativní budova Na Roudné disponuje spolehlivou recepcí, kancelářskými prostory a účelně zařízenou zasedací místností, kterou si můžete pronajmout pro obchodní schůzky a jednání se svými zákazníky či partnery. Kromě sídla firmy v tomto business centru můžete využít i služeb Flexibilní osobní asistentky a odpovídající administrativní podporou.

Budova je dobře dostupná z centra města nebo ze směrů Praha, Rozvadov a Klatovy. Parkování naleznete přímo před budovou.

CENOVÁ AKCE

Sídlo firmy s balíčkem služeb START na 1 rok ZCELA ZDARMA a bez skrytých poplatků!Další nabídky

Vyberte si město: Brno - Olomouc - Plzeň - Zlín