Zlín je nejdůležitějším a statutárním městem východní Moravy, ležícím na rozhraní Hostýnských a Vizovických vrchů. Je centrem Zlínského kraje a má přibližně 75 tisíc obyvatel. V 90. letech došlo ve Zlíně k tak velkému rozvoji soukromého podnikání, že zlínský region měl nejvíce podnikatelů na počet obyvatel. Díky jeho umístění u dálniční sítě je výborně dostupný ze všech míst České republiky i ze Slovenska. Pokud preferujete sídlo v tradičním městě podnikatelů, tak Zlín je tou správnou volbou. Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vás uvítáme v moderním a prestižním business centru K Pasekám ve Zlíně. Samozřejmě i v tomto business centru můžete využít všechny naše nabízené služby. Přidanou hodnotou pro Vaše podnikání jsou i účetní, notářské a právní služby poskytované na této adrese. U nás najdete vše pod jednou střechou.

Business centrum k Pasekám, Zlín

Adresa

Businness centrum K Pasekám
K Pasekám 2984/45, 760 01 Zlín

Kontakt

Tel.: +420 577 454 755
E-mail: zlin@officehouse-partner.cz

Provozní doba

Po – Pá: 8:00 - 15:00 hod.
So - Ne: zavřeno

od 399 Kč / měsíc bez DPH, a nebo
NYNÍ i zcela ZDARMA – viz. Cenová akce

Více informací

Business centrum K Pasekám se nachází v nádherné historické vile postavené rodinou Baťů začátkem 20. století. Tato vila je svou historií a polohou přímo předurčena k prestižní a reprezentativní adrese sídla Vaší společnosti. Naše skvělá adresa = dobrá pověst Vaší firmy.

Samotná Baťova vila je umístěna v těsné blízkosti centra Zlína u hlavní cesty směrem na sídliště Jižní svahy, má vlastní rozsáhlé parkoviště pro klienty, a cca 150m nedaleko od ní, se nachází i zastávka trolejbusu č. 6, 7, 8, 9, 10, 14 a autobusu č. 33.

CENOVÁ AKCE

Sídlo firmy s balíčkem služeb START na 1 rok ZCELA ZDARMA a bez skrytých poplatků!Další nabídky

Vyberte si město: Brno - Olomouc - Plzeň - Zlín