Založení společnosti

Vyřešíme za vás veškerou legislativu spojenou se založením společností. Zvolte si vlastní název a výši základního kapitálu.

Kompletní asistence se založením společnosti

Se zakládáním společnosti máme bohaté zkušenosti a svým klientům poskytujeme garanci na námi vykonané služby. Vše proběhne rychle a v souladu s platnou legislativou. Poskytneme vám asistenci se založením akciové společnosti, společnosti s ručením omezeným v Čechách a na Slovensku.

Zkonzultujeme vaše požadavky

Na základě konzultací vytvoříme detailní zadání, obsahující všechny vaše požadavky na konečnou podobu společnosti. Touto dokumentací se striktně řídíme. Máte tedy jistotu, že vám předáme firmu, přesně podle vašich představ.

Ohlásíme živnosti a zajistíme zápis do OR

Ohlásíme pro vás volné živnosti a zajistíme zápis všech potřebných informací o nově vznikající firmě do obchodního rejstříku. V rámci následného servisu rádi provedeme jakékoliv změny.

Zajistíme notáře a ověříme listiny

Součástí našich služeb je i zajištění ověření všech potřebných dokumentů u notáře. Shánění nutných podpisů a razítek tedy vůbec nemusíte řešit. Navíc nemusíte řešit, kolik a kde zaplatíte, jelikož od nás dostanete jeden konečný účet.

Předáme dokumentaci i společnost

Nově založenou společnost na klíč vám předáme ve stanoveném terminu, včetně veškeré dokumentace. Můžete si být jisti, že celé založení proběhlo v souladu s platnou legislativou a do rukou dostáváte vše potřebné.

Zajistíme sídlo společnosti

Naše administrativní prostory se nacházejí na atraktivních adresách v Brně, Olomouci a Plzni. V případě zájmu pro vás zajistíme také sídlo společnosti nebo zasedací místnost.

Přihlásíme společnost k daním a zajistíme vedení účetnictví

Společnosti zajistíme zpracování a vedení účetnictví, daňovou evidenci, účetní poradenství. Můžeme též nabídnout zpracování komplexní mzdové agendy a vedení personální agendy. Našim klientům zajistíme služby daňového poradce. O vše ohledně účetnictví a daní se za vás postaráme!

Každý zákazník je jiný. Proto k vašim požadavkům přistupujeme individuálně. Rozsah využití našich služeb necháváme zcela na vašem uvážení a možnostech.

CENOVÁ AKCE

Při využití služby získáte sídlo v Brně, Plzni, Olomouci nebo Zlíně
a balíček služeb BASIC na 1 rok zcela ZDARMA!Víte proč si vybírají klienti právě nás?

Jsme zde pro Vás již 23 let. Moderně vybavená Business centra v Brně, Olomouci, Plzni a Zlíně. Nejlepší poměr ceny a výkonu. Za své peníze u nás dostanete vždy nejvíc.