Najít moderně zařízenou kancelář v centru Brna na atraktivní adrese, kterou lze využívat podle potřeby, je jako hledání jehly v kupce sena. Pokud však nepotřebujete využívat kancelářské zázemí každý den, ani takovou kancelář nehledejte. Existuje totiž daleko efektivnější řešení - a to jako po stránce finanční, tak i z pohledu komfortu a pohodlí.

Pro firmy, projektové týmy a podnikatele, kteří starost o základní administrativu firmy přenechají nám, máme připravený produkt přesně pro ně – služby Flexibilní kanceláře. Pod tímto pojmem najdou vybrané služby, jako jsou pronájem zasedací místnosti, komplexní administrativní servis nebo služby Flexibilní osobní asistentky, které vám usnadní podnikání a zajistí odpovídající zázemí pro obchodní a projektové schůzky. To vše na jednom místě.

Všechny služby Flexibilní kanceláře poskytujeme v rámci administrativních budov IBC Příkop a Mlýnská, které najdete v atraktivních lokalitách centra Brna s výbornou dopravní dostupností a zajištěným parkováním.

Business centrum IBC Příkop, Brno – střed

Adresa

Business centrum IBC Příkop
Příkop 843/4, 602 00 Brno

Kontakt

Tel.: +420 545 175 873
E-mail: brno@officehouse-partner.cz

Provozní doba

Po – Pá: 8:00 - 16:00 hod.
So - Ne: zavřeno

Business centrum IBC Příkop je známá moderní administrativní budova s obchodními pasážemi v centru Brna. Svým umístěním a vynikající dopravní dostupností je ideální pro sídlo firmy nebo pronájem zasedací místnosti společně se službami flexibilní kanceláře.

Moderně architektonicky řešené business centrum zajišťuje zázemí brněnským firmám v komfortně zařízených prostorách. Plynulý chod budovy zajišťuje spolehlivě fungující recepce, pro obchodní schůzky a jednání jsou k dispozici reprezentativní zasedací místnosti.

Současně se zasedací místností pro vás zajistíme komplexní administrativní servis – mimo jiné např. přijímání a řešení telefonických hovorů, přebírání zásilek nebo služby Flexibilní osobní asistentky spojené s každodenní administrativou.

Business centrum Mlýnská, Brno – střed

Adresa

Business centrum Mlýnská
Mlýnská 326/13, 602 00 Brno

Kontakt

Tel.: +420 543 426 338
E-mail: brno@officehouse-partner.cz

Provozní doba

Po – Pá: 8:00 - 17:00 hod.
So - Ne: zavřeno

Business centrum Mlýnská se nachází stejně jako IBC Příkop v lukrativní části centra Brna s výbornou dopravní dostupností a vyhrazeným parkovacím stáním pro klienty. Ve srovnání s IBC Příkop jde o menší administrativní budovu, která však poskytuje srovnatelné zázemí, servis i prostory.

V rámci této budovy vám rádi zařídíme sídlo společnosti, pronajmeme zasedací místnost, ve které můžete vést svá obchodní jednání, a zajistíme odpovídající administrativní servis včetně služeb Flexibilní osobní asistentky.

Další nabídky

Vyberte si město: Brno - Olomouc - Plzeň