Sídlo firmy, rezervaci zasedací místnosti nebo další doplňkové služby vám zajistíme do 60 minut. Hledání odpovídajících kancelářských prostor není lehké v žádném větším českém městě, Olomouc není výjimkou. Pokud patříte mezi firmy a podnikatele, kteří ke své činnosti nepotřebují využívat kancelář trvale, kancelář jednoduše nehledejte. Existuje totiž řešení, které vám poskytne jak potřebné zázemí, tak i odpovídající servis služeb Flexibilní kanceláře.

Využitím služeb Flexibilní kanceláře ušetříte čas související s hledáním prostor a také nemalé finanční prostředky, které byste vynaložili za pronájem kanceláře v době, kdy ji ke své práci reálně nepotřebujete. V moderním business centru Holická jsme vám schopní do 60 minut zřídit sídlo firmy, zarezervovat zasedací místnost pro vaše obchodní a projektové schůzky, zajistit komplexní administrativní servis nebo službu Flexibilní osobní asistentky.

Business centrum Holická, Olomouc

Adresa

Business centrum Holická
Holická 1173/49a, 779 00 Olomouc

Kontakt

Tel.: +420 585 204 952
E-mail: olomouc@officehouse-partner.cz

Provozní doba

Po – Pá: 8:00 - 16:00 hod.
So - Ne: zavřeno

Administrativní budova na ulici Holická disponuje moderně zařízenou zasedací místností, spolehlivým administrativním zázemím a recepcí. Díky tomu poskytuje ideální místo pro sídlo firmy nebo doplňové služby flexibilní kanceláře.

V rámci tohoto business centra poskytujeme kompletní portfolio služeb spojených s flexibilní kanceláří. Pro vaše obchodní jednání a projektové schůzky, vám zde pronajmeme zařízenou zasedací místnost, zajistíme Flexibilní osobní asistentku, jež vám pomůže s každodenní administrativou, případně s organizací obchodních schůzek, a další administrativní servis, který vám usnadní komunikaci s veřejností, úřady a dalšími institucemi.

Díky svému strategickému umístění v centru města je business centrum Holická dobře dostupné nejen pro místní, ale i pro ty, kteří přijíždějí do Olomouce ze směrů Brno, Ostrava a Opava. Zaparkujete pohodlně přímo před budovou.

Další nabídky

Vyberte si město: Brno - Olomouc - Plzeň