Řada firem, startupů a živnostníků v dnešní době nepotřebuje ke své práci trvale využívat kancelářské prostory, jejichž pronájem stojí nemalé peníze. Raději volí levnější a efektivnější řešení, které zahrnuje zřízení služeb flexibilní kanceláře - čas od času si pronajmou zasedací místnost, kde vyřeší obchodní a projektové schůzky nebo využijí služeb Flexibilní osobní asistentky, která se jim postará o základní administrativu firmy. Pokud patříte do této skupiny podnikatelů a vaše oblast působnosti zahrnuje Plzeň a přilehlé okolí, do 60 minut vám můžeme zřídit službu Flexibilní kanceláře vaši firmy na prestižní adrese přímo v centru Plzně, zarezervovat zasedací místnost nebo zajistit Flexibilní osobní asistentku. Služby poskytnutí sídla i flexibilní kanceláře poskytujeme v rámci business centra Na Roudné, které poskytuje veškerý komfort, vybavení a klid, který potřebujete pro svá obchodní jednání. Model pronájmu zasedací místnosti jsme nastavili tak, abychom vyšli vstříc požadavkům jednotlivců, firem i projektových týmů. Díky tomu si můžete zasedací místnost pronajmout kdykoliv potřebujete a na jak dlouho potřebujete.

Business centrum Na Roudné, Plzeň

Adresa

Business centrum Na Roudné
Na Roudné 443/18, 301 00 Plzeň

Kontakt

Tel.: +420 373 312 032
E-mail: plzen@officehouse-partner.cz

Provozní doba

Po – Pá: 8:00 - 16:30 hod.
So - Ne: zavřeno

Business centrum Na Roudné je prostorná administrativní budova v centru Plzně, ve které sídlí řada podnikatelů a firem z Plzně a blízkého okolí. A to z jednoho prostého důvodu - díky svému umístění v centru města je ideálním místem pro zřízení sídla firmy, případně flexibilní kanceláře.

V rámci tohoto business centra nabízíme komplexní služby spojené s provozem flexibilní kanceláře – tzn. pronájem účelně zařízené zasedací místnosti a zajištění administrativního servisu (přijímání a vyřizování tel. hovorů, přebírání poštovních zásilek apod.). Současně s těmito službami můžete také využít schopností osobní asistentky, která vám pomůže s každodenní administrativou nebo vedením obchodních schůzek a jednání.

Administrativní budovu business centra Na Roudné najdete přímo v centru Plzně, je tak velmi dobře dostupná nejen pro místní, ale i zákazníky a partnery, kteří do Plzně přijíždějí ze směrů Praha, Rozvadov a Klatovy.

Další nabídky

Vyberte si město: Brno - Olomouc - Plzeň