MIMOŘÁDNÁ AKCE

Sídlo firmy s balíčkem služeb BASIC na 1 rok ZCELA ZDARMA a bez skrytých poplatků!

Brno je po Praze druhé největší město businessu v ČR, v roce 2012 navíc získalo od The Financial Times prestižní ocenění „Brno – City Of Future“. Sídlí zde proto přední české firmy, organizace nebo úspěšné start-up projekty z mnoha oborů. Firmám, živnostníkům i startupům nabízíme sídlo firmy na reprezentativních adresách v centru Brna v jednom ze dvou moderně zařízených business centrech.

Business centrum IBC Příkop, Brno – střed

Adresa

Business centrum IBC Příkop
Příkop 843/4, 602 00 Brno

Kontakt

Tel.: +420 545 175 873
E-mail: brno@officehouse-partner.cz

Provozní doba

Po – Pá: 8:00 - 16:00 hod.
So - Ne: zavřeno

od 399 Kč / měsíc bez DPH

Mám zájem

International Business Center Příkop, zkráceně IBC Příkop, je známá administrativní budova s obchodními pasážemi v centru Brna. Moderně architektonicky řešené business centrum zajišťuje zázemí mnoha brněnským firmám, je ideální pro poskytování služeb Flexibilní kanceláře, sídel a zasedacích místností. U nás vždy pohodlně zaparkujete.

IBC Brno v ulici Příkop nabízí vše, co k podnikání potřebujete - recepci, moderně zařízené kancelářské prostory i reprezentativní zasedací místnost pro obchodní schůzky. V rámci tohoto business centra vám poskytneme služby Flexibilní kanceláře, k tomu odpovídající administrativní servis a zázemí nebo další doplňkové služby.

Business centrum Mlýnská, Brno – střed

Adresa

Business centrum Mlýnská
Mlýnská 326/13, 602 00 Brno

Kontakt

Tel.: +420 543 426 338
E-mail: brno@officehouse-partner.cz

Provozní doba

Po – Pá: 8:00 - 17:00 hod.
So - Ne: zavřeno

od 399 Kč / měsíc bez DPH

Mám zájem

Business centrum Mlýnská se nachází v centru města. Několik kroků od hlavního nádráží a 100 m od OC Vaňkovka. Pro naše klienty máme k dispozici vyhrazená parkovací místa.

Současně se sídlem společnosti vám zajistíme veškerý administrativní servis, přebereme poštu nebo zaevidujeme návštěvy, stejně jako služby Flexibilní kanceláře nebo službu Flexibilní osobní asistentky, která za vás vyřídí vše potřebné. V případě zájmu si můžete pronajmout zasedací místnost pro schůzky s klienty a obchodní jednání nebo využívat další doplňkové služby z naší nabídky.

Další nabídky

Vyberte si město: Brno - Olomouc - Plzeň