MIMOŘÁDNÁ AKCE

Sídlo firmy s balíčkem služeb BASIC na 1 rok ZCELA ZDARMA a bez skrytých poplatků!

Olomouc patří do TOP 10 největších měst v ČR, přičteme-li k tomu strategickou polohu v centru Moravy na významné dopravní křižovatce, není divu, že se stalo druhým nejvýznamnějším městem obchodu a průmyslu na Moravě. V roce 2012 bylo v Olomouci a blízkém okolí evidováno přes 22 tisíc podnikatelských subjektů. Firmám a živnostníkům nabízíme flexibilní sídlo firmy v centru Olomouce v moderním business centru Holická.

Business centrum Holická, Olomouc

Adresa

Business centrum Holická
Holická 1173/49a, 779 00 Olomouc

Kontakt

Tel.: +420 585 204 952
E-mail: olomouc@officehouse-partner.cz

Provozní doba

Po – Pá: 8:00 - 16:00 hod.
So - Ne: zavřeno

od 399 Kč / měsíc bez DPH

Mám zájem

Business centrum Holická je administrativní budova s kancelářskými prostory a spolehlivým administrativním zázemím. Poskytuje ideální místo pro služby Flexibilní kanceláře. Současně s těmito službami si můžete pronajmout moderně zařízenou zasedací nebo školicí místnost, případně využívat služby Flexibilní osobní asistentky, která za vás vyřídí příchozí telefonáty, přebere poštovní zásilky nebo zajistí kontakt s veřejností a úřady.

Díky svému strategickému umístění v klidné části centra města je business centrum Holická dobře dostupné ze směru Brno, Ostrava a Opava. Bezproblémově zaparkujete před budovou.

Další nabídky

Vyberte si město: Brno - Olomouc - Plzeň