Kvalifikované poradenství pod jednou střechou

Přenechejte starost s vedením účetnictví týmu se 17letými zkušenostmi. Starosti s finančními úřady, pojišťovnami a správou sociálního zabezpečení vyřídíme za vás. Vedení účetnictví zajišťujeme v kancelářích v Brně, kde nabízíme sídlo firmy, zasedací místnosti nebo služby flexibilní kanceláře. Našim klientům tak pod jednou střechou zajistíme kompletní účetní servis včetně mzdové agendy a daňové optimalizace. Pro vedení účetnictví používáme systém MONEY, POHODA nebo ABRA. Nedílnou součástí našich služeb je i zpracování přiznání k veškerým daním pro malé a střední firmy, a takéž na přání klienta zajišťujeme jejich odklad do 30.června. Odborně provádíme rekonstrukce a audity účetnictví. Je pro nás posláním nabízet našim zákazníkům diskrétní a individuální přístup k jejich potřebám při zpracování účetnictví a daňové evidence. Zaručíme vám klidné spaní a ušetříme starosti a nejasnosti ohledně vedení účetnictví. Můžete pak věnovat všechnu svou energii na rozvíjení vašeho podnikání. Naše řešení vám ušetří deseti tisíce korun ročně.

Úspora času

Šetříme váš čas. Využijte našich služeb v účetní, mzdové a personální agendě. Přesvědčte se již dnes o tom, jakou časovou úsporu vám náš servis přinese.

Úspora nákladů

Snižte fixní náklady na svůj business. Outsourcing účetních, daňových a mzdových služeb přináší úspory několika desítek tisíc korun ročně.

Diskrétnost

Mějte jistotu, že jsme na vaší straně. Náš tým sestavený ze zkušených odborníků vám pomůže vyřešit každou situaci.

Profesionalita

Spolehněte se na tým zkušených účetních, poradí vám. Vy se nemusíte zabývat neustále se měnící účetní legislativou.