Ready-made společnosti

Podnikejte ihned. Máme pro vás připravené společnosti se splaceným základním kapitálem a čistou účetní historií.


S námi vás peníze nebudou opouštět. Šetříte čas i peníze a podnikat můžete ihned.
Aktuální nabídka

MIMOŘÁDNÁ AKCE

Při koupi ready-made společnosti od nás získáte sídlo v Brně, Plzni nebo Olomouci a balíček služeb Standard na 1 rok zcela ZDARMA!

Ready-made společnost je již založená firma, zapsaná do obchodního rejstříku a připravená k prodeji za účelem následného využití k vašemu podnikání, má sídlo v některém z našich business center, má přidělené IČO, název i jednatele. Základní kapitál je plně splacený a jsou splňeny všechny zákonem stanovené podmínky. V neposlední řadě eviduje nulovou účetní historii. Díky této populární a oblíbené cestě se vyhnete časově náročnému procesu založení společnosti a pod jménem ready-made společnosti můžete začít podnikat ihned. Ve chvíli, kdy se rozhodnete pro podnikání pod ready-made společností, odpadne vám mnoho starostí.
Nákup ready-made společnosti je ideálním řešením nejen pro začínající podnikatele, ale pro všechny, kteří potřebují začít podnikat ve velmi krátkém časovém horizontu.


Výhody ready made společnosti

Které využilo už 4000 našich klientů.

Úspora času

Nestarejte se o papírování a běhání po úřadech. Investujte svůj čas efektivněji. Ready made společnost již existuje a je připravena k okamžitému podnikání. Využitím tohoto typu firem se vyhnete celému administrativnímu procesu.

Doplňkové služby

Součástí našich služeb je také poskytnutí sídla společností a zasedacích místností. Zajistíme vám i flexibilní kancelář nebo asistentku, která se postará o běžné kancelářské činnosti. Postaráme se o kompletní řešení pro vaši administrativu a zahájení podnikání. Široké spektrum našich doplňkových služeb přizpůsobíme vašim individuálním potřebám.

Právní i účetní čistota

Garantujeme vám 100% právní i účetní průhlednost doloženou veškerými právními i účetními dokumenty a listinami. Firmy jsou založeny v souladu s platnou legislativou, mají splacený základní kapitál a navíc nemají žádnou účetní historii.

Naši klienti

O naší dosavadní práci nejlépe vypovídají reference klientů. Přečtěte si některé z nich.