Zasedací místnost se nachází v dobře dostupné severovýchodní části Plzně, v lokalitě Na Roudné. Je plně vybavena a při jejím pronájmu vám rádi zařídíme administrativní servis a občerstvení s obsluhou. Vy i vaši obchodní partneři, kolegové nebo zákazníci ocení nejen pohodlí, dosažitelnost, ale také možnost parkování v těsné blízkosti budovy. Využijte možnosti krátkodobého pronájmu zasedací místnosti. Neutrácejte tak zbytečně své peníze za zasedací místnost, kterou využíváte nepravidelně. Naše řešení sníží vaše fixní náklady.

Kdo využívá zasedací místnosti

Naše zasedací místnosti využívají především živnostníci, malé firmy nebo například startupy. Patříte-li do této skupiny, pak víte, že zasedačku nepotřebujete využívat každý den. Zarezervujete si zasedací místnost na požadované časové období. My vám poskytneme admministrativní servis, zajistíme občerstvení včetně obsluhy, kterou zprostředkuje naše asistentka. Samozřejmostí je přítomnost WiFi připojení, možnost využití počítače a flipchartu, včetně kompletního administrativního zázemí.

Pronájem zasedací místnosti je určen všem, kteří chtějí snížit náklady na provoz své firmy.

  • Atraktivní a funkčně zařízené prostory
  • Kompletní doplňkový servis
  • Možnost dovybavení zasedačky
  • Moderní nábytek a spolehlivá technika

Využijte krátkodobý pronájem

Největším pozitivem krátkodobého pronájmu zasedací místnosti je úspora peněz, která pramení z absence fixních měsíčních poplatků. Plaťte pouze za skutečné využití zasedací místnosti. V rámci administrativního servisu připravíme zasedací místnost tak, abyste se v ní vy i vaši partneři cítili pohodlně, nebyli rušeni při práci a nemuseli se starat o činnosti, které přenecháte naši asistentce. Ta se postará o obsluhu a administrativní servis.

Nabídka zasedacích místností v Plzni

Pro stálé klienty s předplacenou kartou sleva až 40%

Plzeň - Royal

200 Kč / hodina

Více informací

Další nabídky

Vyberte si město: Brno - Olomouc - Plzeň - Zlín