Potřebujete pro své aktivity využívat zasedací místnost nepravidelně a nechcete platit měsíční nájem? Vyberte si z nabídky zasedací místnost na míru vašim potřebám a zaplaťte jen čas, který v místnosti strávíte. Zasedací místnosti jsou určeny jednotlivcům, malým firmám i velkým společnostem, které potřebují prostor k práci nebo schůzkám a ocení dobrou dopravní dostupnost a atraktivní adresu. Poskytujeme moderně vybavené zasedací místnosti v exkluzivních lokalitách v Brně, Olomouci a Plzni. Součástí našich služeb je spolehlivý servis, díky kterému můžete starosti se zasedačkou hodit za hlavu.

Úspora času

Šetříme váš čas tím, že vypustíte starosti se zajištěním odpovídající zasedací místnosti pro jednání s obchodními partnery nebo kolegy. Nestaráte se o zařizování občerstvení a zásoby kancelářských potřeb.

Úspora nákladů

Snižte fixní náklady na svůj business. Plaťte pouze za skutečné využití zasedací místnosti, nikoliv paušálně. Nabízíme vám hodinový pronájem, díky kterému zaplatíte pouze za čas strávený v zasedačce.

Zvýšení důvěryhodnosti

Čistá zasedací místnost s připraveným občerstvením je součástí vaší pověsti. Zvláště pak, když se nachází v atraktivní budově business centra. Mějte jistotu, že vždy vejdete do reprezentativní zasedačky.

Asistenční služba

Zajistíme vám odpovídající technické vybavení místnosti a naše asistentky zajistí obsluhu. Přichystají vše potřebné a zajistí profesionální péči po celou dobu pronájmu.