Ve Zlíně Vám, jak pro krátkodobý, tak i dlouhodobý pronájem nabízíme dvě možné varianty zasedacích místností.

První z nich je zasedací místnost Hostýnská vybavena velmi důstojným, honosným, masivním nábytkem vyrobeným na míru, s pohodlným sezením pro 4 osoby. Samozřejmostí zasedací místnosti je využití administrativního zázemí (počítač, wi-fi připojení, kopírka apod.).

Druhou zasedací místnosti je Vizovická, která je pravým opakem Hostýnské. Zasedací místnost Vizovická je vybavena novým, moderním nábytkem a sezením až pro 8 osob tak, aby byla zcela odlišnou variantou pro Váš výběr zasedací místnosti.

Vizovická zasedací místnost se nachází v posledním patře našeho business centra K Pasekám, s krásným výhledem a naprostým soukromím. Zpestřením pro naše klienty je možnost využití velké terasy, která k této zasedací místnosti patří a nabízí překrásný výhled na město Zlín.

Krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem?

Máte-li zájem využit naši zasedací místnosti ve Zlíně jen sporadicky, není v tom žádný problém. Zasedací místnost je možno si objednat za velmi zajímavých podmínek již od 30 min. Domníváme se, že využití zasedací místnosti na prestižní adrese bude Vašim klientem vnímáno bezesporu profesionálněji než kavárna v centru města. Pokud uvažujete o dlouhodobém, či pravidelném pronájmu zasedací místnosti, neváhejte nás požádat o individuální nabídku. V tomto případě naše hodinová cena pronájmu pro Vás bude milým překvapením.

SNIŽTE SI NÁKLADY POŘÁDÁNÍM OBCHODNÍCH SCHŮZEK V NAŠICH ZASEDACÍCH MÍSTNOSTECH

Baťova vila ze začátku 20. století.

Kompletní administrativní servis.

Dvě zasedací místnosti odlišného typu.

Zdarma káva, čaj, voda.

Nabídka zasedacích místností ve Zlíně

Pro stálé klienty s předplacenou kartou sleva až 40%

Zlín - Hostýnská

150 Kč / hodina

Více informací

Zlín - Vizovická

200 Kč / hodina

Více informací

Další nabídky

Vyberte si město: Brno - Olomouc - Plzeň - Zlín