Výhody ready made společnosti

Které využilo už 4000 našich klientů.

Ready-made společnost je již založená firma, zapsaná do obchodního rejstříku a připravená k prodeji za účelem následného využití k vašemu podnikání, má sídlo v některém z našich business center, má přidělené IČO, název i jednatele. Základní kapitál je plně splacený a jsou splňeny všechny zákonem stanovené podmínky. V neposlední řadě eviduje nulovou účetní historii. Díky této populární a oblíbené cestě se vyhnete časově náročnému procesu založení společnosti a pod jménem ready-made společnosti můžete začít podnikat ihned. Ve chvíli, kdy se rozhodnete pro podnikání pod ready-made společností, odpadne vám mnoho starostí.
Nákup ready-made společnosti je ideálním řešením nejen pro začínající podnikatele, ale pro všechny, kteří potřebují začít podnikat ve velmi krátkém časovém horizontu.

Úspora času

Nestarejte se o papírování a běhání po úřadech. Investujte svůj čas efektivněji. Ready made společnost již existuje a je připravena k okamžitému podnikání. Využitím tohoto typu firem se vyhnete celému administrativnímu procesu.

Doplňkové služby

Součástí našich služeb je také poskytnutí sídla společností a zasedacích místností. Zajistíme vám i asistentku, která se postará o běžné kancelářské činnosti. Postaráme se o kompletní řešení pro vaši administrativu a zahájení podnikání. Široké spektrum našich doplňkových služeb přizpůsobíme vašim individuálním potřebám.

Právní i účetní čistota

Garantujeme vám 100% právní i účetní průhlednost doloženou veškerými právními i účetními dokumenty a listinami. Firmy jsou založeny v souladu s platnou legislativou, mají splacený základní kapitál a navíc nemají žádnou účetní historii.

Účetnictví a daně bez starostí

Dle vašich požadavků můžeme přihlásit společnost k příslušným daním a zajistit vedení a zpracování účetnictví, daňovou evidenci, účetní poradenství. Nabízíme zpracování komplexní mzdové agendy a vedení personální agendy. Našim klientům zajistíme služby daňového poradce. O vše ohledně účetnictví a daní se za vás postaráme!

CENOVÁ AKCE

Při koupi ready-made společnosti od nás získáte sídlo v Brně, Plzni, Olomouci nebo Zlíně
a balíček služeb BASIC na 1 rok zcela ZDARMA!Víte proč si vybírají klienti právě nás?

Jsme zde pro Vás již 23 let. Moderně vybavená Business centra v Brně, Olomouci, Plzni a Zlíně. Nejlepší poměr ceny a výkonu. Za své peníze u nás dostanete vždy nejvíc.